Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie: Instytut Informatyki

Szanowni Studenci i Drogie Studentki!

Mamy dla Was wspaniałą wiadomość!

Specjalnie dla Was, w dniach 23 października oraz 6 listopada, będziemy czekać na Was i na Wasze podania o dołączenie do Koła Informatyków!

Nie zwlekaj! Pobierz, wydrukuj oraz podpisz wniosek o przystąpienie do SKNI, Studenckiego Koła Naukowego Informatyków! https://skni.up.krakow.pl/wnioski

Nie chcesz dołączyć do Koła, a masz coś do powiedzenia i zaprezentowania? Super! Przyjdź i pokaż nam co masz! Uwielbiamy lighting talki, zorganizujemy prelekcję ogólnouczelnianą!

Masz pomysł na warsztaty lub chciałbyś otworzyć i poprowadzić sekcję tematyczną w Kole Informatyków? Fantastycznie!

Zgłoś się, pomożemy!

Kiedy? W każdą środę* 12:30 - 14:00, zapraszamy!

Gdzie? 410N

* w dni wolne od nauki nie wychodzimy spod ziemi, z piwnic :)

Polub nas na facebook'u: facebook.com/KoloInformatykow

Dołącz do discorda SKNI: discord.gg/zdPdCbS

Nasz e-mail: koloinformatykow@gmail.com

Masz jakieś pytania, wątpliwości, pomysły? Napisz do Nas lub przyjdź na spotkanie Koła!

Do zobaczenia!

Zarząd Studenckiego Koła Naukowego Informatyków